Wózki widłowe Still

Still to niemiecka marka wózków widłowych, która działa na rynku od ponad 100 lat. Firma Still oferuje szeroki wybór wózków widłowych, które są przeznaczone do różnych zastosowań i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Wózki widłowe Still są znane z niezawodności, wydajności i trwałości, co czyni je popularnymi wśród klientów na całym świecie. Firma oferuje wiele różnych modeli wózków widłowych, w tym wózki z napędem spalinowym, elektrycznym oraz hybrydowym, co pozwala na dopasowanie maszyny do indywidualnych potrzeb klienta.

Wózki widłowe Still charakteryzują się zaawansowanymi technologiami, takimi jak systemy bezpieczeństwa i kontroli jakości, co zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz precyzję i dokładność w przemieszczaniu ładunków.

Firma Still jest również znana z innowacyjnych rozwiązań, takich jak wózki widłowe z zintegrowanym systemem kierowania flotą, który umożliwia monitorowanie pracy maszyn i optymalizację wydajności operacji.

Wózki widłowe Still są łatwe w obsłudze i konserwacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i dłuższą żywotność maszyn. Firma oferuje także usługi serwisowe, które zapewniają kompleksowe wsparcie dla klientów w zakresie napraw i konserwacji.

Wózki widłowe Still są popularne wśród klientów z różnych branż, takich jak przemysł, logistyka, magazynowanie, transport i wiele innych, ze względu na swoją niezawodność, wydajność i wysoką jakość wykonania.

Still oferuje szeroką gamę wózków widłowych, a najpopularniejsze modele różnią się w zależności od zastosowania. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli wózków widłowych Still:

  1. Wózki widłowe z serii RX 20 – to wózki elektryczne z napędem na koła tylne, charakteryzujące się dużą wydajnością i niezawodnością. Wózek ten jest idealny do przemieszczania ładunków w magazynach i halach produkcyjnych.
  2. Wózki widłowe z serii RX 60 – to wózki elektryczne o nośności do 8 ton, które są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Posiadają one specjalnie zaprojektowaną kabinę, która zapewnia ochronę przed hałasem, pyłem i wibracjami.
  3. Wózki widłowe z serii FM-X – to wózki z napędem spalinowym, które są idealne do pracy na zewnątrz i w trudnych warunkach terenowych. Wózek ten posiada mocny silnik, który zapewnia wysoką prędkość przemieszczania się i umożliwia pracę w trudnym terenie.
  4. Wózki widłowe z serii CX – to wózki z napędem spalinowym lub hybrydowym, charakteryzujące się dużą wydajnością i niezawodnością. Wózek ten jest idealny do pracy w magazynach oraz w transporcie towarów.
  5. Wózki widłowe z serii EX – to wózki elektryczne o bardzo niskim poziomie emisji hałasu i gazów spalinowych, co czyni je idealnymi do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Wózek ten posiada wydajny silnik elektryczny oraz wiele funkcji bezpieczeństwa.

Oczywiście, oprócz powyższych modeli, Still oferuje również wiele innych wózków widłowych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.