Blog Details

Wózki widłowe JCB – LEMARPOL

27 lut 2023 - blog
shape
shape
shape

Firma LEMARPOL oferuje wózki widłowe marki JCB, które charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wózki JCB są dopasowane do różnych zastosowań i potrzeb klientów, dzięki czemu firma LEMARPOL może zaoferować swoim klientom wózki optymalne dla ich indywidualnych potrzeb.

W ofercie LEMARPOL można znaleźć wózki widłowe JCB z napędem spalinowym, elektrycznym i hybrydowym, które są dostępne w różnych rozmiarach i nośnościach. Wózki JCB charakteryzują się ergonomicznym designem i wygodą użytkowania, co zwiększa efektywność pracy operatorów.

Jednym z najpopularniejszych modeli wózków widłowych JCB oferowanych przez LEMARPOL jest seria Teletruk. Wózki Teletruk wyposażone są w unikalny maszt teleskopowy, który umożliwia szybkie i łatwe załadunek i rozładunek materiałów nawet na wysokościach. Seria ta obejmuje modele o nośności od 2,5 do 5 ton.

Kolejnym popularnym modelem wózków JCB oferowanym przez LEMARPOL są wózki z serii skrzyniowych, które charakteryzują się kabiną, zapewniającą bezpieczeństwo i wygodę operatora. Seria ta obejmuje modele o nośności od 3,0 do 5,5 ton.

W ofercie LEMARPOL można również znaleźć modele z serii wózków wysokiego składowania, które posiadają maszt przegubowy i wysięgnik boczny, umożliwiający składowanie towarów na dużych wysokościach. Seria ta obejmuje modele o nośności od 1,5 do 3,0 ton.

Wózki paletowe to kolejna grupa wózków JCB oferowanych przez LEMARPOL. Modele te dostępne są z napędem elektrycznym lub spalinowym, a ich nośność wynosi od 1,0 do 2,5 ton. Wózki te są przeznaczone do transportu palet i charakteryzują się łatwością manewrowania i obsługi.

Oprócz wymienionych modeli, w ofercie LEMARPOL dostępne są także inne modele wózków widłowych JCB, takie jak modele z serii kompaktowych wózków widłowych czy modele przeznaczone do pracy w warunkach przemysłowych.

W ofercie JCB można znaleźć m.in. modele takie jak:

  1. Seria Teletruk – to wózki z unikalnym masztem teleskopowym, który pozwala na łatwe i szybkie załadunek i rozładunek materiałów, nawet na wysokościach. Seria Teletruk obejmuje modele o nośności od 2,5 do 5 ton.
  2. Seria skrzyniowych wózków widłowych – to modele z kabiną, zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie operatora. Seria ta obejmuje modele o nośności od 3,0 do 5,5 ton.
  3. Seria wózków wysokiego składowania – to modele z masztem przegubowym i wysięgnikiem bocznym, które umożliwiają składowanie towarów na dużych wysokościach. Seria ta obejmuje modele o nośności od 1,5 do 3,0 ton.
  4. Seria wózków paletowych – to modele z napędem elektrycznym lub spalinowym, przeznaczone do transportu palet. Seria ta obejmuje modele o nośności od 1,0 do 2,5 ton.

Oczywiście, JCB oferuje także wiele innych modeli wózków widłowych, które są dopasowane do różnych zastosowań i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Comment