Wózki widłowe Mitsubishi

Mitsubishi to japońska marka wózków widłowych, która od ponad 50 lat dostarcza rozwiązania dla klientów z różnych branż na całym świecie. Wózki widłowe Mitsubishi charakteryzują się niezawodnością, wydajnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają bezpieczeństwo pracy i optymalną wydajność operacji.

W ofercie wózków widłowych Mitsubishi znajdują się modele z napędem spalinowym, elektrycznym oraz hybrydowym, co umożliwia dopasowanie maszyny do różnych zastosowań i indywidualnych potrzeb klientów. Wózki widłowe Mitsubishi oferują także wiele funkcji bezpieczeństwa, takich jak systemy antypoślizgowe, czujniki zabezpieczające przed kolizją, a także automatyczne hamulce.

Wózki widłowe Mitsubishi są proste w obsłudze, a ich konstrukcja zapewnia łatwy dostęp do części wymiennych, co przekłada się na niskie koszty eksploatacji. Firma oferuje również usługi serwisowe, które zapewniają kompleksowe wsparcie dla klientów w zakresie napraw i konserwacji.

Wózki widłowe Mitsubishi są popularne wśród klientów z różnych branż, takich jak przemysł, logistyka, magazynowanie, transport i wiele innych, ze względu na swoją niezawodność, wydajność i innowacyjność. Ponadto, firma Mitsubishi jest znana ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska, co przekłada się na produkcję wózków widłowych o niskim poziomie emisji gazów i hałasu.

Wózki widłowe Mitsubishi oferują szeroką gamę modeli, które są dopasowane do różnych zastosowań i indywidualnych potrzeb klientów. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli wózków widłowych Mitsubishi:

  1. Wózki widłowe z serii FD – to wózki z napędem spalinowym o nośności od 1,5 do 16 ton, które są idealne do pracy w różnych warunkach, w tym na zewnątrz. Wózki te charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością.
  2. Wózki widłowe z serii FBC – to wózki elektryczne o nośności od 1,5 do 3,0 tony, które są idealne do pracy w zamkniętych pomieszczeniach, w tym w halach magazynowych i produkcyjnych. Wózki te charakteryzują się cichą pracą i niskim poziomem emisji gazów.
  3. Wózki widłowe z serii FB – to wózki elektryczne o nośności od 1,0 do 3,5 ton, które są idealne do pracy w wąskich przestrzeniach, w tym w sklepach, supermarketach i innych miejscach o ograniczonej przestrzeni. Wózki te charakteryzują się zwrotnością i łatwością obsługi.
  4. Wózki widłowe z serii RBM – to wózki z napędem spalinowym lub elektrycznym o nośności od 1,5 do 2,0 ton, które są idealne do pracy w niskich pomieszczeniach, takich jak piwnice i tunele. Wózki te charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i zwrotnością.
  5. Wózki widłowe z serii GRENDiA – to wózki z napędem spalinowym lub hybrydowym o nośności od 1,5 do 5,0 ton, które są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, w tym na nierównych powierzchniach i w terenie. Wózki te charakteryzują się wysoką wydajnością i niezawodnością.

Oczywiście, oprócz powyższych modeli, Mitsubishi oferuje wiele innych wózków widłowych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.