Blog Details

Wózki widłowe Still

27 lut 2023 - blog
shape
shape
shape

Still to niemiecka marka wózków widłowych, która działa na rynku od ponad 100 lat. Firma Still oferuje szeroki wybór wózków widłowych, które są przeznaczone do różnych zastosowań i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Wózki widłowe Still są znane z niezawodności, wydajności i trwałości, co czyni je popularnymi wśród klientów na całym świecie. Firma oferuje wiele różnych modeli wózków widłowych, w tym wózki z napędem spalinowym, elektrycznym oraz hybrydowym, co pozwala na dopasowanie maszyny do indywidualnych potrzeb klienta.

Wózki widłowe Still charakteryzują się zaawansowanymi technologiami, takimi jak systemy bezpieczeństwa i kontroli jakości, co zapewnia bezpieczeństwo pracy oraz precyzję i dokładność w przemieszczaniu ładunków.

Firma Still jest również znana z innowacyjnych rozwiązań, takich jak wózki widłowe z zintegrowanym systemem kierowania flotą, który umożliwia monitorowanie pracy maszyn i optymalizację wydajności operacji.

Wózki widłowe Still są łatwe w obsłudze i konserwacji, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji i dłuższą żywotność maszyn. Firma oferuje także usługi serwisowe, które zapewniają kompleksowe wsparcie dla klientów w zakresie napraw i konserwacji.

Wózki widłowe Still są popularne wśród klientów z różnych branż, takich jak przemysł, logistyka, magazynowanie, transport i wiele innych, ze względu na swoją niezawodność, wydajność i wysoką jakość wykonania.

Still oferuje szeroką gamę wózków widłowych, a najpopularniejsze modele różnią się w zależności od zastosowania. Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych modeli wózków widłowych Still:

  1. Wózki widłowe z serii RX 20 – to wózki elektryczne z napędem na koła tylne, charakteryzujące się dużą wydajnością i niezawodnością. Wózek ten jest idealny do przemieszczania ładunków w magazynach i halach produkcyjnych.
  2. Wózki widłowe z serii RX 60 – to wózki elektryczne o nośności do 8 ton, które są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach. Posiadają one specjalnie zaprojektowaną kabinę, która zapewnia ochronę przed hałasem, pyłem i wibracjami.
  3. Wózki widłowe z serii FM-X – to wózki z napędem spalinowym, które są idealne do pracy na zewnątrz i w trudnych warunkach terenowych. Wózek ten posiada mocny silnik, który zapewnia wysoką prędkość przemieszczania się i umożliwia pracę w trudnym terenie.
  4. Wózki widłowe z serii CX – to wózki z napędem spalinowym lub hybrydowym, charakteryzujące się dużą wydajnością i niezawodnością. Wózek ten jest idealny do pracy w magazynach oraz w transporcie towarów.
  5. Wózki widłowe z serii EX – to wózki elektryczne o bardzo niskim poziomie emisji hałasu i gazów spalinowych, co czyni je idealnymi do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Wózek ten posiada wydajny silnik elektryczny oraz wiele funkcji bezpieczeństwa.

Oczywiście, oprócz powyższych modeli, Still oferuje również wiele innych wózków widłowych, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów i spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Comment